INDICATORS ON FIZIKSEL SUNUCU YOU SHOULD KNOW

Indicators on Fiziksel Sunucu You Should Know

Indicators on Fiziksel Sunucu You Should Know

Blog Article

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Ancak, her fiziksel sunucu ile birlikte ücretsiz 250 GB yedekleme alanı sunmaktayız. Talebiniz dahilinde sunucunuzun belirli periyotlarla bu yedekleme alanına yedek alması sağlanabilir.

Siz de fiziksel sunucu ihtiyacınızı adresi üzerinden giderebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun sunucu paketlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Donanımsal olarak tüm kaynakları kendine özel tanımlanmış donanımsal sunucu kiralama hizmetidir. Bu hizmette sunucu bilgisayarın tüm donanımının fiziksel kontrol hakkına sahip olursunuz. Dilerseniz işlemci, ram ve ssd disk kaynaklarını donanımsal olarak yükseltebilirsiniz.

Home windows işletim sistemleri tarafında Teknik here ekibimiz yüksek bir bilgi birikimine sahip ve her türlü desteği dimension sunmaya hazır. En ekonomik Home windows Sunucu kiralama hizmeti için mutlaka Sunucu kiralama hizmetlerimize bir göz gezdirin.

Bizimle iletişime geçin, dimensions özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Bu sayede aldığınız sunucuyu maksimum performansla ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Diğer siteler ihtiyaç durumunda sizin kaynaklarınızı kullanabiliyor. Sizin sitenizde bazı ihtiyaçları sonucunda diğer sitelerin kaynaklarını etkilemektedir. VDS de internet site içinde kaynaklar donanımsal olarak ayrılmıştır. Ayarlanmış olarak paylaştırılır. Donanımın gerçek kapasitesini aşamaz. Aynı zamanda bu donanım diğer sunucular ile paylaştırılamaz.

Sunucu kiralama işlemini gerçekleştirerek Türkiye’nin en hızlı sunucusuna sahip olun Hem Net siteniz ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında üst sıralarda yer edinin! Paketleri İnceleyin

Yapısı itibari ile SATA HDD ve SAS’a göre okuma ve yazma aşamalarında çOkay daha yüksek performans sağlar.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

İlgili işlem müşterimiz ile koordineli bir şekilde least kesinti olmasına dikkat edilerek gerçekleştirilmektedir.

Report this page